» » “Нива” – “Ворскла” – 1:5. Кубок України. 1/16 фіналу. Футбол

“Нива” – “Ворскла” – 1:5. Кубок України. 1/16 фіналу. Футбол

"Нива" - "Ворскла" - 1:5. Кубок України. 1/16 фіналу. Футбол

«Нива» - «Ворскла» - 1:5

Голи: Семенюк, 3 - Чеснаков, 9, О.ткачук, 25, Янузі, 43, Ковпак, 58, Громов, 81.

23 серпня. Тернопіль. Міський стадіон.

Полтавчани в кубковому матчі спочатку несподівано пропустили, після чого відвантажили «Ниві» цілих п'ять голів.

Треба зазначити, що швидкий гол гравця «Ниви» Семенюка, мимоволі змусив згадати події минулого невдалого вояжу в Тернопіль. Там також ФК «Тернопіль» забив досить швидко - на 11-й хвилині. Однак підопічні Василя Сачко зібралися і не дали історії повторитися. До тієї ж 11-й хвилині рахунок уже був рівним - відзначився Чеснаков.

Більш того, «Ворскла» невпинно і напористо атакувала. До 25-й хвилині полтавчанам вдалося домогтися переваги. Андрію Ткачуку ніхто не завадив влучно пробити по воротах - 1:2. Як у таких випадках кажуть, з дебютним голом Андрій!

Ну а далі, під кінець першого тайму, Громов пробивав по воротах, м'яч влучив у штангу, а Янузі добив футбольний снаряд у сітку воріт - 1:3. Кінець першої половини гри.

На початку другої половини гри Пердута прострілив на Ковпака, а той переправив м'яч у ворота. Ще один дебютний гол, ще пару кульбітів від нашого форварда, ще ближче «Ворскла» стала до перемоги.

Гравці «Ниви» остаточно опустили руки, а полтавчани змогли забити ще один гол. Громов відгукнувся на передачу з глибини, обійшов захисника, воротаря і закотив м'яч у порожні ворота. 1:5 - «ворскляни» впевнено перемагають і виходять в 1/8 розіграшу Кубка України.