Луганская народная республика
} НОВОРОССИЯ

» » Україна поступається фінам на баскетбольному ЧС

Україна поступається фінам на баскетбольному ЧС

Збірна України не змогла здобути другу поспіль перемогу на минаючому в Іспанії чемпіонаті світу з баскетболу. У поєдинку другого туру підопічні Майка Фрателло поступилися збірній Фінляндії - 76:81.

Запорукою невдачі "синьо-жовтих" став провал на початку третьої чверті: пішовши на велику перерву, маючи перевагу +2, наші баскетболісти начисто програли більшу частину третього відрізка - 2:22. Лише за три хвилини до кінця третьої чверті Зайцеву вдалося зрушити рахунок з "мертвої точки", після чого збірна України зробила відчайдушну спробу наздогнати суперника. Частково вийшло - перед заключною чвертю українці поступалися лише п'ять очок, але фіни зробили черговий ривок, не дозволивши суперникові зробити чудо.

Наступний матч збірна України проведе у вівторок, 2 вересня, зустрівшись з командою Туреччини.