Збірна України достроково виборола путівку на Євробаскет-2022

Збірна України з баскетболу обіграла команду Австрії у 4 турі відбору на чемпіонат Європи-2022 та достроково завоювала путівку на турнір.
Україна – Австрія 70:67 (16:14, 13:16, 21:15, 20:22)

«Жовто-сині» змусили добряче понервувати своїх уболівальників. У перших двох чвертях підопічні Айнірса Багатскіса занадто багато помилялися, втрачали м’яч в атаках — благо, суперник теж не особливо відрізнявся точністю і результативністю. Але на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги австрійців – 30:29.

За підсумками третьої чверті українці змогли забезпечити собі комфортну перевагу в п’ять очок (50:45), яке благополучно розгубили на старті заключної десятихвилинки, дозволивши супернику навіть вийти вперед. Втім, вчасно схаменувшись, «жовто-сині» все ж змогли схилити шальки терезів на свою користь – 70:67.

• Перемога дозволила збірній Україні кваліфікуватися на Євробаскет-2022 за два тури до завершення відбіркового циклу.
  • Словенія та Австрія мали зіграти в Любляні проти команди Угорщини, але через спалах коронавірусу в таборі мадярів команду в повному складі відправили додому.
  • Наступні матчі в кваліфікаційному турнірі «жовто-сині» проведуть в лютому 2021-го.